İsviçre Alp Turu

 

THY Editorial olarak sizleri Türkiye’de temsilcisi olduğumuz Avrupa’nın En Eski Lüks Otel Grubu’ndan olan Kempinski Grand Hotel des Bains ile tanıştırmaktan mutluluk duyarız.

 

Kempinski Hotels, 110 yıllık geçmişi olan Avrupa’nın en eski lüks otel grubudur ve Avrupa, Ortadoğu, Afrika ve Asya’da yeni ve heyecan verici yerleri sürekli kendi grubuna eklemektedir.Türkiye dahil olmak üzere  30’dan fazla ülkede her yıl ortalama dört milyon konuk ağırlamaktadır.

 

Biz sizleri kökeni 1864’e dayanan  İsviçre’nin  St. Moritz şehrinde ki Kempisnki Grand Hotel des Bains’e götürüyoruz.Özel 5 yıldızlı Kempinski Grand,Alp dağlarının eteklerinde size en iyi şekilde hizmet sunmaktaır..St. Moritz konum olarak yukarı Engadine’de, Zürih -Milano ve Münih üçgeninin ortasında bulunmaktadır.

 

St. Moritz doğal güzelliği ile sadece kış turizmi için değil, aynı zamanda yaz aylarında da görülmesi gerekn bir yer durumundadır.Milano ve Münih’e araba ile üç saatlik mesafede, İsviçre’de yer alan St. Moritz,  Dünyanın en ünlü kayak merkezlerinden birisidir. Dünyanın en güneşli kayak merkezi olarak ünlenen St. Moritz, 322 gün güneşli olmasına rağmen, yükseklik ve dağların konumu sayesinde, kar yüksekliğini ve kalitesini tüm sezon boyunca koruyabilmektedir.

 

Bu 5 yıldızlı otel  bir tesis bölgesindedir ve Muottas Muragl, Pavarotti & Friends, Berry Museum‘dan 1.6 km uzaklıktadır. Otel Saint Moritz şehir merkezine 2 km uzaklıktadır. Signalbahn teleferik istasyonunun tam karşısında yer alan otel açık hava etkinlikleri ile daima canlıdır.
Kış aylarında otelin bünyesinde bulunan  kayak dükkanı ve kayak okulundan yararlanırken yazın ise bisiklet mağazasından faydalanabilir ve Alplerin eşsiz manzarasının keyfini çıkarabilirsiniz. Otelin bünyesinde üç gurme restorant bulunmaktadır. Parklar, göller ve kayak teleferikleri kısa bir yürüyüş mesafesindedir. St.Moritz’in Ski in/Ski out konseptiyle otelden çıkışta kayak alanına direkt giriş yapabildiğiniz 5 yıldızlı tek otelinde tatilin tadını çıkartın.

 

THY Editorial olarak, her öğrenci grubunun tercihine göre  gezinin gün sayısını ayarlayabiliyor.Gezi tarihlerini öğrenci grubunun istediği tarihe göre ayarlayarak kendi okul programlarında aksaklık olmamasını sağlıyoruz.Gruptaki öğrenci sayısına bağlı olarak öğretmenlerimizin de geziden ücretsiz olarak yararlanmasını sağlıyoruz.

Paket programımıza uçak gidiş-dönüş biletleri ,havalimanı transferleri, kahvaltı, konaklama,vize işlemleri dahil olmaktadır.

Daha detaylı görüşme için müsait olduğunuz bir tarihte okulunuza gelerek görüşmek üzere sizden haber bekliyoruz.

Saygılarımla,

 

Comments are closed.